loading...
loading...

قیمت لانه خفاش ,قیمت خرید و فروش لانه خفاش

دسته بندي : اخبار,گوناگون
تاريخ : آگوست 14, 2018 10:52 ق.ظ
بازديد : 5741

قیمت لانه خفاش

اگر دنبال لانه خفاش هستید این مطلب به شما کمک میکند !

تجارت پر سود لانه خفاش و قیمت لانه خفاش

خرید لانه خفاش , فروش لانه خفاش , قیمت لانه خفاش

جویندگان لانه خفاش  بخانند تا راحت بتوانند یک لانه خفاش پیدا کنند  

این مطلب به جویندگان لانه خفاش کمک میکند تا بتوانند مکان های وجودی خفاش را بهتر شناسایی کنند 

قیمت لانه خفاش , لانه خفاش امروزه ظاهرا به یک تجارت پرسود و البته عجیب و غریب بدل شده است. معاملات میلیونی در خرید و فروش لانه خفاش حاکی از آن است که ظاهرا بزاق دهان خفاش خاصیت پزشکی دارد!

 

خُفّاش یا شَب‌کور یا کورشاپرک یا شب‌پرک یا شب‌پره پستانداری از راستهٔ خفاش‌سانان (Chiroptera) و تنها پستانداری که بال دارد و می‌تواند پرواز کند. کایراپترا از واژهٔ یونانی χείρ به معنی «دست» و πτερόν به معنی بال گرفته شده‌است. دستان این پرنده به صورت شبکه‌ای به هم وصل است و به صورت یک بال در آمده‌است و به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا تنها پستانداری باشند که واقعاً پرواز می‌کند دیگر پستانداران مانند پوست پر یا برخی گونه‌های سنجاب تنها در مسافت‌های کوتاه در هوا سُر می‌خورند اما توان پرواز از جایی به جای دیگر را ندارند. خفاش از راسته بال‌دستان و دارای پنج انگشت است. بال‌های خفاش با بال‌های پرندگان متفاوت است و به گونه دیگری ساخته شده، اما در عوض پوست بال‌های خفاش جنسی شبیه چرم دارد و دارای خاصیت ارتجاعی است که باعث می‌شود بالهایش در طول استخوانهایی که دست‌ها و انگشتان خفاش را حرکت می‌دهند کشیده شود. بال زدن خفاش مانند پرندگان نیست که بال‌ها را به تمامی بالا و پایین می‌برند آن‌ها در مقابل انگشتانشان را به‌طور کامل باز می‌کنند،انگشتان آن‌ها بسیار بلند است و با پوستی نازک پوشیده شده‌است.

خفاش‌ها با داشتن ۱٬۲۴۰ گونه روی هم رفته حدود ۲۰ درصد از گونه‌های پستانداران را از آن خود کرده‌اند. دو دستهٔ اصلی برای خفاش‌ها وجود دارد. دستهٔ نخست بزرگ‌خفاش‌ها یا خفاش‌های میوه‌خوارند که در راهیابی نسبت به دیگر جانداران چندان ویژه نیستند گاهی به این جاندار روباه پرنده نیز می گویند. دستهٔ دوم مربوط به کوچک‌خفاش‌ها است این جانور برای پیدا کردن راه از روش پژواک‌یابی بهره می‌برد. نزدیک به ۷۰٪ خفاش‌ها حشره خوارند. باقی‌ماندهٔ آن‌ها معمولاً میوه‌خوارند. تنها گروه‌های اندکی از خفاش‌ها مانند خفاش ماهی‌خوار از جانورانی به جز حشرات تغذیه می‌کند. همچنینخفاش خون‌آشام تنها انگل پستاندار است. خفاش‌ها در سراسر جهان پراکنده‌اند و نقش زیستی مهمی در پاکسازی گلها از حشرات و پراکنده کردن دانهٔ میوه‌ها در زمین دارند. بسیاری گیاهان گرمسیری برای پراکنده کردن دانه هایشان کاملاً به خفاش‌ها وابسته‌اند. کوچکترین خفاش، خفاش خوک‌بینی کیتی است که قد آن ۲۹ تا ۳۴ میلی متر و سنگینی آن ۲ تا ۲٫۶ گرم است و اگر بال‌هایش باز باشد طول آن به ۱۵ سانتی مترمی‌رسد.البته هنوز بحث است که کوچکترین پستاندار حشره‌خوار اتروسک است یا خفاش‌های خوک‌بینی کیتی. بزرگترین گونهٔ خفاش‌ها، مربوط به زیرگونه‌های روباه پرنده و بزرگ روباه پرنده طلایی تاجدار است. سنگینی این خفاش ۱٫۶ کیلوگرم است و پهنای آن هنگامی که بال‌هایش باز است به ۱٫۷ متر می‌رسد.

خفاش‌های حشره خوار، شب‌ها غذای خود را شکار می‌کنند. اما خفاش‌های میوه خوار سحرگاه و نزدیک غروب به جستجوی غذا می‌روند. آن‌ها برای پیدا کردن میوه و شیرهٔ درختان مورد علاقه‌شان از حس بینایی و بویایی خود بهره می‌برند. خفاش جانوری اجتماعی است. آن‌ها در دسته‌های بزرگ درغارها یا روی درختان، بیتوته می‌کنند.

خفاش‌هایی که در شب پرواز می‌کنند، مسیر و جای دقیق طعمهٔ خود را بوسیلهٔ فرستادن امواج صوتی و دریافت بازتاب آن، پیدا می‌کنند. با این روش خفاشها می‌توانند اجسام متحرک مانند حشرات و بی حرکت مانند درخت را شناسایی کنند.

قیمت لانه خفاش در بازار و اطلاعاتی پیرامون ارزش لانه خفاش ها

اما آنچه ممکن است حتی بیشتر از خود خفاشها مهم باشد زیستگاه و نیز لانه آنها می باشد. لانه های خفاش که در غارها به وفور یافت می شود بازار مناسبی را برای سودجویان فراهم کرده است. در نقاط مختلف مناطق کردنشین خصوصا سقز، مهاباد، بانه و بوکان وجود غارهای طبیعی یکی از زیستگاههای این جانداران به حساب می آید.

اخیرا برداشت لانه های خفاش بازار مناسبی را برای سودجویان فراهم کرده و تعدد متقاضیان این لانه های گرانبها باعث شده است کمتر جایی را بتوان پیدا کرد که کمافی سابق لانه خفاش در آنجا یافت شود، برای مثال غار کونه کوتر (لانه کبوتر) مدتیست مکان مناسبی برای کاسبان لانه های خفاش شده است.

تصویر مرتبط_پوپای_%d9%84%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%ae%d9%81%d8%a7%d8%b4-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%84%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%ae%d9%81%d8%a7%d8%b4

 

بنا به اطلاعات واسله ، هرکدام از لانه خفاش ها چیزی حدود ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شوند. از قرار معلوم بزاق خفاش ها که در این لانه ها یافت می شود در پزشکی کاربرد بسیار مهمی دارند.

بخانید :  استیضاح وزیر کار رای آورد؛ علی ربیعی از کار برکنار شد

وظیفه ی سازمان حفاظت از محیط زیست در کوتاه کردن دست سودجویان

بدون شک محافظت از زیستگاهها و گونه های زیستی و خصوصا آن دسته از جانورانی که ممکن است نقش مهمی در منافع انسانی داشته باشند وظیفه تک تک افراد جامعه است اما این وظیفه ی سازمان حفاظت از محیط زیست می باشد که برای بقای نسل موجودات تلاش کرده و راه را به روی سودجویان و دلالان ببندد .

لانه ی این موجودات در غار ها و مکان های تاریک بسیار یافت می شود . خفاش ها به دلیل حساسیتی که نسبت به نور دارند ، در مکان های تاریک لانه ی خود را می سازند .

منظور از لانه ، زیستگاه موجودات می باشد که برای زندگی و بقای نسل ، در آن جا زندگی می کنند .

ارزش بالای لانه ی این موجودات بازار را برای حضور پر رنگ افراد سود جو فراهم کرده است .

شایعه یا واقعیت در مورد ارزش لانه خفاش ها

این سخنان در حالی است که روز به روز به دامنه این شایعه افزوده می شود دوست داران محیط زیست نیز اکنون و با انتشار فیلم های مختلفی در فضای مجازی که در آن شیئی گلی شبیه تخم مرغ را می شکنند که از داخل ان سه قطره جیوه بیرون می اید را بیش از گذشته نگران زندگی این پستانداران پرنده و اویزان به سقف کرده است.

بی گمان تا کنون صدها دانشمند جهانی در باره زندگی خفاشها تحقیق و دها مقاله در این رابطه به رشته تحریر در امده است .ولی در هیچ یک از این تحقیقات به لانه خفاش اشاره نشده است کما این که اگر این مهم حقیقت داشت اکنون هزاران مقاله در این باره به رشته تحریر در می امد.

به گزارش پوپای :

حال بهتر است بدانیم اگر خفاش ها نباشند چه اتفاقی خواهد افتاد.

آیا خفاش لانه میسازد ؟

آیا وجود خفاش منفعت و سودی برای ما دارد ؟

آیا خفاش ها مفید هستند؟

آیا واقعا مواد داخل لانه خفاش ها کاربردی بوده و گران قیمت ؟

پشت صحنه خرید و فروش لانه خفاش ها چیست؟

انقراض خفاش ها چه مشکلاتی به وجود می آورد؟

هر لانه خفاش چقدر زمان میبرد تا ساخته شود ؟

 دلیل خرید لانه خفاش ها چیست؟

خرید لانه خفاش ها آیا واقعیت میباشد یا خیر ؟

آیا مواد داخل لانه خفاش ها جیوه میباشد ؟

آیا  لانه خفاش ها کاربردی پزشکی دارد؟

 

 

برای پاسخ به این سوالات تحقیقاتی  صورت گرفته که به تک تک سوالات پاسخ داده خواهد شد .

آیا خفاش لانه میسازد ؟

بهتر است این پاسخ سوال را در آخر جواب دهیم که نتیجه گیری خود شما باشد .

 

آیا وجود خفاش منفعت و سودی برای ما دارد ؟ 

پاسخ این سوال بله میباشد  وجود خفاش برای کشاورزی بسیار مفید بوده هر خفاش در طول  شب نیم کیلو حشره را مصرف میکند این بدین معنا میباشد که اگر وجود خفاش ها را انکار کنیم حمله بزرگی از حشرات تمامی محصولات کشاورزی را از بین میبرند و  به راحتی نمیتوان جلوی این حشرات را گرفت .

 

آیا خفاش ها مفید هستند؟ 

خفاش ها یکی از پستانداران پرنده ای میباشد که فقط میتواند در شب شکار و پرواز کند و خفاش ها مسیر یابی خود را توسط امواج انجام میدهند و نیازی به نور ندارند . با توجه به وجود حشرات مانند پشه ها  و ... که  اکثرا در شب ها بیرون می آیند نمیتوانند توسط دیگر پرنده ها شکار شوند این  بدین معناست که شکار این نوع حشرات فقط به دست خفاش ها صورت میگیرد و اگر افزایش حشرات را اینروزها مشاهده میکنید دلیل آن  نبود و کمبود خفاش ها میباشد .

 

آیا واقعا مواد داخل لانه خفاش ها کاربردی بوده و گران قیمت ؟

مواد داخل لانه خفاش که در برخی از موارد  به رنگ های قرمز و نقره ای برای ما نشان داده شده که به وفور در کلیپ های خرید لانه خفاش مشاهده میشود  . طبق گفته خریداران این مواد جیوه میباشد  که طلا را جذب خود میکند و از سیر دوری میجوید که این موارد  در خواص جیوه دیده نشده .  برخی از خریداران لانه های خفاش بر این باور هستند که این ماده خون ناف بچه خفاش بوده  و کاربرد پزشکی دارد که این مورد  هم ازدیدگاه پزشکی رد شده و  کاربردی ندارد . پس مواد داخل لانه خفاش ها چیست ؟ آیا واقعا موادی وجود دارد . حال برخی معتقد میباشد که این ماده بزاق دهان  خفاش میباشد  !

بخانید :  گزارش کامل از جزئیات حادثه تروریستی امروز در اهواز

 

پشت صحنه خرید و فروش لانه خفاش ها چیست؟ 

خفاش ها همانطور که گفته شد کاربرد زیادی برای اکوسیستم  دارد و کشاورزی و وجود محصولات با کیفیت را مدیون این پستانداران پرنده هستیم .  حال چرا خرید و فروش لانه این  خفاش ها بحث داغ شهر ها شده است  ؟  تا به حال هیچ گونه لانه خفاشی مشاهده نشده  خفاش ها پستاندار بوده و نیازی به ساخت لانه ندارند  و زندگی آویزان این پستانداران از بدو تولد تا مرگ همیشه همراهشان میباشد . زندگی خفاش ها در غار ها مکان های تاریک و سرد و درختان قدیمی و یا ساختمان های متروکه میباشد .  خفاش ها خاب زمستانی دارند یعنی زمستان ها به خواب فرو رفته و تابستان ها  بیدار شده و تغذیه خود را از حشرات شب استفاده میکنند . حال در زمستان اگر  دنبال خفاش ها بریم چه میشود ؟ خفاش ها زمستان از چربی که در تابستان از مصرف حشرات ذخیره کرند استفاده میکنند. و به صورت اویزان کل زمستان را سپری میکنند . حال اگر مزاحمتی برای خواب این پستانداران  آویزان ایجاد کنیم چه اتفاقی میافتد ؟ بیداری و کمبود غذا و هوای سرد باعث از بین رفتن این پستانداران در طی چند روز میشود . یعنی خفاش ها بعد از بیدار شدن بعد از چند روز خواهند مرد و این پایان نافرجامی و بی احتیاطی کاسبان دروغین لانه های خفاش میباشد .

 

انقراض خفاش ها چه مشکلاتی به وجود می آورد؟

انقراض این پستانداران همانطور که گفته شد  مشکل عظیمی در کشاورزی به وجود خواهد آورد  مشکلی که به راحتی قابل حل نبوده و باید ایران به جای وارد کردن کالا هایی که هم اکنون از چین و دیگر کشور ها وارد میکند شروع به وارد کردن خفاش هم بکند  آن هم با هزینه بسیار سنگین .  همانند کشور چین که زمانی دستور قتل عام گنجشک ها را صادر کرد و بعد از حمله ملخ  ها و دیگر حشرات مجبور به وارد کردن گنجشک با هزینه سنگین به کشورش شود .

 

هر لانه خفاش چقدر زمان میبرد تا ساخته شود ؟

خفاش ها لانه نمی سازند این لانه های نمادینی که در ویدئو های خریداران  لانه خفاش مشاهده میکنید ساختگی یا لانه های انواع مختلف پرندگان  یا نمونه بزرگ نمایی لانه ی گونه های مختلف زنبور است.

این نمونه لانه هایی است که خریداران لانه خفاش نمایش میدهند . آیا برای شما آشنا نیست ؟

 

popay لانه خفاش قیمت خرید و فروش لانه خفاش - قیمت لانه خفاش ,قیمت خرید و فروش لانه خفاش

تصویر مرتبط_پوپای_%d9%84%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%ae%d9%81%d8%a7%d8%b4-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%84%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%ae%d9%81%d8%a7%d8%b4

شاید برایتان سوال باشد  پس ماده داخل لانه چیست ؟ پس چرا طلا را جذب میکند ؟ دافعه با سیر چیست ؟

هر ماده ای را میتوان برا گول زدن شما در داخل لانه و در  ویدئو ها نمایش داد  به نحوی که شما به هیچ عنوان نمی فهمید زیرا  شما ماده را فقط از ویدئو مشاهده میکنید .   جذب طلا و دفع سیر این یک شگرد عالی از سمت خریداران میباشد . با سیر هیچ ماده و هیچ گونه فلز و .. نمیتواند واکنش دافعه نشان دهد . پس خریداران چگونه دافعه ایجاد میکنند . ترفند زیاد است با قرار دادن اهن ربا داخل آن با کج نگه داشتن ظرف زیر آن  و وجود ترفند های ویدئو  و جذب طلا ؟ مگر میشود طلا را جذب کرد  آیا واقعا انگشتر هایی که نشان می دهند طلاست ؟ یا ؟

 

دلیل خرید لانه خفاش ها چیست؟

خرید لانه به دو صورت مورد بحث قرار میگیرد . مورد اول : آنکه  لانه را از شما خریداری کنند  فرد گول خورده با جیبی پر از پول  و هدفی که در آن به منظور سرمایه گذاری میباشد . شخص پول داری میتواند برای سرمایه گذاری با خرید ارزان و فروش گرانتر این کار را انجام دهند و وقتی متوجه شود که دیگر دیر شده و فروشی در کار نخاهد بود تجارت به -۰  رفته و کل هزینه هایی که کرده بر باد فنا رود . مورد دوم  : شما را به دنبال لانه میفرستند لانه ای پیدا نمیکنید  تعداد زیادی از خفاش ها را بیدار کرده و میکشید و در آخر به این نتیجه میرسید لانه ای وجود ندارد یا حد اقل شما پیدا نکردید ولی رسیدن به این نتیجه باعث شده که تعداد زیادی از خفاش ها از بین بروند و  خریداران متقلب به مقصودشان برسند .

بخانید :  واکنش کاربران برای سربازی رفتن دختران به همراه تصاویر

 

خرید لانه خفاش ها آیا واقعیت میباشد یا خیر ؟

تا کنون اگر مطلب را خوانده باشید متوجه میشوید که خریدی در کار نخواهد بود و همه چیز همانند خرید و فروش سکه ۵ تومانی های قدیم دروغ بوده و در این راه خیلی از مردم  گول خورده ورشکست و خیلی از وقت مردم هدر و خیلی از خفاش ها نابود و کشاورزی ایران به فنا میرود .

 

آیا مواد داخل لانه خفاش ها جیوه میباشد ؟

جیوه یا هر ماده دیگری که متقلبین خریداران لانه خفاش برای شما نشان میدهند  یکی میگوید جیوه است  یکی میگوید بزاق است و یکی دیگر خون ناف بچه خفاش است . از این شایعه بی اساس تر تا به حال ندیده ایم . همان طور که میدانید جیوه سمی بوده و وجود جیوه در داخل هر لانه و هر خانه ای باعث مرگ میشود زیرا بخار ایجاد شده از جیوه سمی بوده و باعث خفگی میشود  این مورد برای انسان و حیوان ندارد و همه موجودات به این سم واکنش نشان داده و میمیرند . میتوانید  تحقیقات خود را برای جیوه شروع کنید اگر ندیده اید .

 

آیا  لانه خفاش ها کاربردی پزشکی دارد؟

این سوال  دیگر مفهومی برای پاسخ دادن ندارد  چیزی وجود ندارد و به اشتباه شیوع بین مردم پیدا کرده چیزی که خریدی ندارد چیزی که ماده ای ندارد کاربرد پزشکی هم ندارد .

 

بهتر است این را هم در آخر بگوییم . اگر لانه ای میبود و کاربردی داشت پس این مطلب چیست ؟

تلاش‌های بسیاری صورت گرفته تا رفتار خفاش ها بیشتر درک شود و مردم آن‌ها را بیشتر بشناسند این جانور نقش مهمی در کنترل شمار حشرات و کاهش آلودگی دارد. همچنین در کشورهایی مانند بریتانیا برای اهمیت بیشتر به این جانور اگر کسی آن‌ها را آزار دهد یا لانه‌شان را خراب کند (منظور مکان زیست گاهی) فرد را جریمه می‌کنند. در مالزی و ساراواک هم خفاش در پوشش جانورهای حفاظت شده‌است.

آستین تگزاس خانهٔ تابستانی خفاش‌های شهری آمریکای شمالی است. برآورد می‌شود که در این منظقه ۱٬۵۰۰٬۰۰۰ خفاش هر شب ۱۰٬۰۰۰ تا ۳۰٬۰۰۰ پوند حشره شکار می‌کنند سالانه ۱۰۰٬۰۰۰ گردشگر برای تماشای پرواز شبانهٔ خفاش‌ها به این منطقه می‌آیند.

 

این هم از مکان زیست گاهی یا لانه های خفاشی که ساخته شده

popay لانه خفاش قیمت خرید و فروش لانه خفاش - قیمت لانه خفاش ,قیمت خرید و فروش لانه خفاش

 

 

اکنون خود به سوال زیر پاسخ دهید .

آیا خفاش لانه میسازد ؟

این مقاله برای اولین بار در سایت پوپای تهیه و ارسال شده .

  • امتیاز به این مطلب
5.0

خلاصه

قیمت خرید و فروش لانه خفاش
خرید لانه خفاش
فروش لانه خفاش

درحال ارسال
امتیاز کاربر ( رای)
امتیاز نظرات ( بازدید مجدد)

عکس شوهر واقعی ترانه علیدوستی بازیگر نقش شهرزاد


loading...
آخرين هاي اين بخش
ديگران چه مي خوانند
دیدگاه ها
برای ارسال دیدگاه مرتبط با این مطلب کلیک کنید

درحال ارسال

هشت − 5 =

لوگوی ساماندهی
logo-samandehi logo-samandehi
پوپـــآی در شبکه هاي اجتماعي
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: